Dia-Wellness kakaós nassoló 500g
Ár:
2.252 Ft
| Kakaós nassoló hozzáadott cukor nélkül, 500 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz, természetes cukrot tartalmaz.
Kiszerelés: 500 g
Összetevők: édesítőszer: maltitol, teljes mértékben hidrogénezett növényizsír (pálmamag),zsírszegény kakaópor,emulgeálószer: szójalecitin,E476, aroma
Használata: a bevonót lassan, gőz fölött olvasztjuk. Forralni tilos! Higítás: Chocobright bevonófolyósítóval, vagy olajjal 0,4-0,6 %/kg arányban.
Allergén: szója
| Súly | 500g |
| Cukortartalom | hozzáadott cukrot nem tartalmaz |
| Tápanyagtartalom | 100g termékben |
| Energiatartalom | 1888 KJ/450kcal |
| Zsír | 32,7 g |
| - ebből telített | 29,7 g |
| Szénhidrát | 61,4 g |
| - ebből természetes cukor | max 0,3 g |
| Cukoralkohol | 54 g |
| Rost | 5,7 g |
| Fehérje | 3,7 g |
| Só | 17,50 mg |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.108 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.280 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.299 Ft
