Dia-Wellness Fánkpor 500g
Ár:
1.587 Ft
| Csökkentett szénhidráttartalmú, sütőporos mini fánkpor. Egyszerű recept, csak víz hozzáadása szükséges. Csökkentett szénhidráttartam. Az édesítőszert is tartalmazza. Nem zsíros, kellemes íz. Lekvárokkal, öntetekkel is ízesíthető. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A cukor helyett maltitot és eritritet tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz, mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra.
Összetevők: búzaliszt, búzafehérje, édesítőszer: maltit, eritrit, steviol-glikozidok, teljes tojáspor, zsíros és sovány tejpor, élelmi rost, zabpehelyliszt, tejfehérje, térfogatnövelőszer: nátrium-hidrogén-karbonát, savanyúságot szabályozó anyag: dinátrium difoszfát, stabilizátor: xanthan, só, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, aroma, enzimek.
Kiszerelés: 500 g
| Tápanyag | 100g termékben |
| Energia | 778 kj/185 kcal |
| Zsír | 5,4 g |
| - ebből telített | 1,5 g |
| Szénhidrát | 58,7 g |
| - ebből cukor | 4,8 g |
| Poliolok | 18,3 g |
| Rost | 5,8 g |
| Fehérje | 17,8 g |
| Só | 1,26 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.552 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.629 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.486 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.694 Ft
