Dia-Wellness Eper ízű gyümölcskészítmény 1kg vödrös
| A nagy kiszerelésű eper ízű gyümölcskészítmény, vödrös kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A cukor helyett maltitot tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz, mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. Figyeljen a kiegyensúlyozott és változott táplálkozásra. Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet!
Kiszerelés: 1000 g
Összetevők: Összetevők: eper 30%, élelmi rost: inulin,tömegnövelő szer: polidextróz, édesítőszer: maltitol, fruktóz, almavelő 9,4%, ivővíz, sűritőanyag: pektin, karragén, kálium-klórid, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium-szorbát, só, színezék: gyümölcspiros (E124)*, kinolinsárga (E104).
| Tápanyag adatok | 100 grammban |
| Energia | 629 kJ/ 150 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| - amelyből telített zsír 0,0 g | |
| Szénhidrát | 25,6 g |
| - amelyből cukrok 14,1 g | |
| Poliol 9,0 g | |
| Rost | 25,8 |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | 0,06 g |
