Dia-Wellness Enzim-mix 250g
Ár:
1.520 Ft
| Tésztalazító, lisztjavító, térfogatnövelő enzim keverék búza alapú enzimekkel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kiszerelés: 250g
Összetevők: dextróz, maltodextrin, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek.
Allergén: glutén
Használata: lisztre számítva 0,5 %.
Adagolás kenyérhez: 500 g liszt, 2,5 dl víz, 12,5 g só, 20 g élesztő, 2,5 g enzim-mix.
Az élesztőt langyos vízben vagy tejben megfuttatjuk. Az anyagokat összekeverjük, jól kidagasztjuk.cipót formálunk belőle. Langyos helyen kb. 40-50 percig kelesztjük, majd aranybarnára sütjük 220 °C-on. A megadott recept kenyérsütőgépben is alkalmazható.
| Tápanyag | 100g |
| Energia | 1448 kJ/348 kcal |
| Zsír | 1,0 g |
| - ebből telített | 0,0 g |
| Szénhidrát | 68,4 g |
| - ebből cukrok | 0,0 g |
| Rost | 4,3 g |
| Fehérje | 13,4 g |
| Só | 0,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.399 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.395 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.351 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.486 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.514 Ft
