Dia-Wellness Vízben oldódó vegán élelmi rost 250g
Ár:
1.593 Ft
| Vízben könnyen oldódó, a benne lévő inulin a bélflóra egyensúlyát javítja, probiotikus tulajdonságokkal rendelkezik, a rosttal együtt elősegítheti az emésztést, megszűntetheti a székrekedést. A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: élelmi rost, inulin, C-vitamin
Kiszerelés: 250 g
| Tápanyag | 100g termékben |
| Energia | 892 kJ/220kcal |
| Zsír | 0 g |
| - ebből telített | 0 g |
| Szénhidrát | 13,2 g |
| - ebből cukrok | 6,2 g |
| Rost | 83,5 g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,05 g |
| C vitamin | 50 mg |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.695 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.398 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.390 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.797 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.350 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.745 Ft
