Dia-Wellness Bambuszrost 250g
Ár:
1.090 Ft
| Ajánljuk joghurtba, főzelék besűrítéshez vagy süteményekbe, ahol a liszt 10 %-át kiváltva szénhidrát csökkentéshez és rosttartalom növeléshez használható, valamint a tészta állagát is javítja. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
1 evőkanál a napi bevitel 100 %-át biztosítja.
Kiszerelés: 250 g
Összetevők: 100% bambuszrost.
| Tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 767 kJ/192kcal, |
| Zsír | 0,0 g |
| - ebből telített | 0 g, |
| Szénhidrát | 0,1 g |
| - ebből cukrok | 0,1 g, |
| Rost | 95,0 g, |
| Fehérje | 0,1g |
| Só | 0,20 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.097 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.350 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.390 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.398 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
