Dexi Crispy pillows vanilla, vanília ízesítésű párnák 150 g
Ár:
735 Ft
| Egészséges és finom reggeli tejjel vagy gabonatejjel fogyasztva. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
gabona alap (kukoricaliszt, rizsliszt, cukor , laktóz, kakaó, só),
vaníliaízesítésű töltelék 30% - cukor, növényi zsír, tej, savó, szója liszt,
emulgeálószer:szója lecitin,
aroma.
Tápérték 100g termékben:
| Energia | 1853 kJ (440 kcal) |
| Fehérje | 5,1 g |
| Szénhidrát | 76,4 g |
| amelyből cukrok | 34,3 g |
| Zsír | 13,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 4,6 g |
| Rost | 1,8 g |
|
Nátrium |
0,1 g |
