Dénes Natura Vargányás rizottó 250 g
Ár:
629 Ft
|
Klasszikus, gombás rizottó gyors és kényelmes formában. A Vargányás rizottó alapját kiváló minőségű jázmin rizs adja, melyet gondosan válogatott zöldségek, csiperke és karakteres ízű vargánya egészít ki. Az összetevők harmonikus aránya telt, természetes ízvilágot biztosít adalékanyagok nélkül.
Felhasználási javaslat:Egy csésze rizottót két csésze vízben egy evőkanál olaj és ízlés szerinti só hozzáadásával fedő alatt lassú tűzön addig főzzük, amíg az összes vizet fel nem szívja. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Jázmin rizs (92%), zöldségkeverék változó arányban (sárgarépa, vöröshagyma, póréhagyma, petrezselyemlevél), csiperke gomba, vargánya gomba (1%).
Allergének a termékben:
Nyomokban földimogyorót, glutént és szezámot tartalmazhat.
| Energia | 1413 kJ (338 kcal) |
| Zsír | 0,7 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 75,5 g |
| - amelyből cukrok Élelmi rost |
1,3 g 2,1 g |
| Fehérje | 6,9 g |
| Só | 0,1 g |
Tárolás:
száraz, hűvös helyen
Származási hely:
Magyarország
Milyen diétába illeszthető:
Vegán
Vegetáriánus
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
639 Ft
