Dénes Natura quinoa fehér 500g
Ár:
1.390 Ft
|
► Élelmi rostban gazdag Felhasználási javaslat: Köretként átmosás után főzés kétszeres mennyiségű vízben vagy salátaként, reggelinek is elkészíthető |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
quinoa
Allergének a termékben:
Nyomokban földimogyorót, glutént és szezámot tartalmazhat.
Átlagos tápérték 100 g termékben:
| Energia | 1520 kJ (362 kcal) |
| Zsír | 8,5 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 2,1 g |
| Szénhidrát | 63,0 g |
| -amelyből cukrok | 3,9 g |
| Élelmi rost | 7,8 g |
| Fehérje | 16,0 g |
| Só | 0,1 g |
Tárolás:
száraz, hűvös helyen
Milyen diétába illeszthető:
Vegán
Vegetáriánus
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.790 Ft
