Dénes Natura Lenmag 1000g
Ár:
1.099 Ft
| A vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag Dénes Natura Lenmag, 1000 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Felhasználási javaslat: felhasználható kenyérsütéshez, pékáru, sós sütemények felületi szórásához. Közvetlen fogyasztásához bőséges folyadék bevitele szükséges ( 3 dl/ 1 ek).
Tárolás: száraz, hűvös helyen
| Átlagos tápérték | 100 g termékben: |
| Energia | 2051 kJ (493 kcal) |
| Zsír | 37,1 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 4,4 g |
| Szénhidrát | 32,3 g |
| -amelyből cukrok | 1,0 g |
| Rost | 27,9 g |
| Fehérje | 22,4 g |
| Só | 1,0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.199 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.277 Ft
