Dénes Natura Lágy Zabpehely 500g
Ár:
549 Ft
| A lágy zabpehely titka a vékonyabb pehelyméret, aminek köszönhetően gyorsabban főzhető, vagy a legegyszerűbben elkészítve, inkább áztatható. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Felhasználási javaslat:
Zabkása készítése: egy csésze zab-pelyhet egy csésze tejben egy csésze vízzel, csipetnyi sóval, cukorral fel-forralunk. Tálalás előtt 5 percig állni hagyjuk. Gyümölcs, méz, olajos magvak hozzáadásával müzliként fogyasztható. Különösen alkalmas kisgyermekek táplálására.
Allergének a termékben: glutén
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Származási hely: Németország
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1566 kJ (372 kcal) |
| Zsír | 7 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 1,3 g |
| Szénhidrát | 59,1 g |
| -amelyből cukrok | 1,1 g |
| Fehérje | 13 g |
| Só | 0,25 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
509 Ft
