Dénes Natura Hántolt Zab 500g
Ár:
529 Ft
|
A hántolt zab kiváló forrása az egészséges tápanyagoknak és energiának. Gazdag rostokban, vitaminokban és ásványi anyagokban, segít fenntartani az emésztési rendszert és hozzájárul az egészséges vérnyomáshoz is. Sokoldalúan felhasználható, akár zabkása formájában a reggeli energiához, akár sütéshez, például kekszek vagy kenyerek készítéséhez. A hántolt zab a tudatos táplálkozás alapjának számít, melyet könnyedén beilleszthetsz számos életmódba, |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
zab (hántolt, hőkezelt)Allergének a termékben:
| Energia | 1570 kJ (373 kcal) |
| Zsír | 6,9 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 1,1 g |
| Szénhidrát | 60,9 g |
| -amelyből cukrok | 1,3 g |
| Fehérje | 13,2 g |
| Só | 0,01 g |
Felhasználási javaslat:
Elkészítése: kétszeres mennyiségű vízben megfőzzük.Tárolás:
száraz, hűvös helyen
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
639 Ft
