Dénes Natura hántolt hajdina 250g
Ár:
459 Ft
Felhasználási javaslat:válogatás és átmosás után kétszeres mennyiségű vízben megfőzzük. Csíráztatás: 8 óra áztatás és 3-4 nap csíráztatás után közvetlenül fogyasztható. Tárolás:száraz, hűvös helyen |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Allergének a termékben:
nincs| Energia | 1448 kJ (346 kcal) |
| Zsír | 2,7 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 63,3 g |
| -amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 12,6 g |
| Rost | 5,9 g |
| Só | 0,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
639 Ft
