Dénes Natura FASÍRTPOR magyaros 250g
Ár:
490 Ft
| Vegán, rostban gazdag magyaros fasírtpor. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: szójagranulátum, kukoricakeményítő, zsemlemorzsa (búzaliszt, víz, só, élesztő), zabpehelyliszt, napraforgó, burgonyaliszt, árpa-, búza-, rozs-, zab- és lenmagpehely, tengeri só, vöröshagyma, sárgarépa, paszternák, póréhagyma, fokhagyma, petrezselyemzöld, fűszerpaprika, fűszerek.
Allergének a termékben: glutén, szója (aláhúzással jelölve az összetevők között).
Felhasználási javaslat: 250 g fasírtport kikeverünk kb. 300 ml vízzel, 30 perc pihentetés után olajban kisütjük.
Tárolás: száraz, hűvös helyen.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1479 kJ (353 kcal) |
| Zsír | 17,1 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 5,7 g |
| Szénhidrát | 56,9 g |
| -amelyből cukrok | 3,1 g |
| Fehérje | 18,0 g |
| Só | 4,4 g |
