Dénes Natura Csicseriborsó 250g
Ár:
399 Ft
| A csicseriborsó a többi hüvelyeshez képest több C-vitamint, és majdnem kétszer annyi vasat is tartalmaz. Már az ókorban a görögök és a rómaiak is ismerték, és termesztették. Mi pedig újra felfedezzük, mint oly sok elfeledett hasznos táplálékunkat. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Felhasználási javaslat: háromszoros mennyiségű vízben áztatjuk kb. 12 órát, majd kb. egy órát főzzük. Tipp: szódabikarbóna hozzáadásával a főzési idő csökkenthető.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Milyen diétába illeszthető?
- Vegán
- Vegetáriánus
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1448 kJ (343 kcal) |
| Zsír | 6,2 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 48,7 g |
| -amelyből cukrok | 5 g |
| Fehérje | 19,2 g |
| Rost | 8 g |
| Só | 0,18 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
509 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.277 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.990 Ft
