Dénes Natura Chilis Bulgur
Ár:
429 Ft
| Chilis bulgur 250 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Bulgur (durumbúza töret), pritamin dara, szárított vöröshagyma, chili pehely (0,6%).
Allergének a termékben: glutén (összetevők között aláhúzással jelölve), nyomokban földimogyorót és szezámot tartalmazhat.
Elkészítés: egy csésze bulgurt két csésze vízben egy evőkanál olaj és ízlés szerinti só hozzáadásával fedő alatt lassú tűzön addig főzzük, amíg az összes vizet fel nem szívja.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Származási hely: Magyarország
| Átlagos tápérték | 100 g termékben: |
| Energia | 1442 kJ (342 kcal) |
| Zsír | 1,4 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 1,0 g |
| Szénhidrát | 75,0 g |
| -amelyből cukrok | 1,4 g |
| Fehérje | 12,0 g |
| Só | 0 g |
