Dénes Natura Búzapehely 500g
Ár:
465 Ft
| A natúr táplálkozásban igen jelentős helyet foglalnak el a pelyhesített teljes magvak. A szemeket nedvesítéssel és gőzöléssel felmelegített lapítóhengerek között vezetik át. A natúr gabonák fogyasztását pelyhesítve még azok is könnyen megszokják, akiknek a rostosabb táplálkozás emésztési nehézséget okoz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Allergének a termékben: glutén
Felhasználási javaslat: sós vízben főzve köretnek alkalmas; mazsolával, mézzel, magvakkal pedig müzlinek.
Elkészítése: 1-2 perces főzéssel.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Származási hely: Németország
Milyen diétába illeszthető?
- Vegán
- Vegetáriánus
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1393 kJ (330 kcal) |
| Zsír | 2,0 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 61,0 g |
| -amelyből cukrok | 0,5 g |
| Fehérje | 11,7 g |
| Só | 0,25 g |
