Dénes Natura Bulgur 1000g
Ár:
1.099 Ft
| A közel-keleti (elsősorban török) konyha fontos alapanyaga a bulgur, mely a teljes durum-búzaszemből koptatás, gőzölés, szárítás után készült töret. Elsősorban köretként és tabulé jellegű salátában fogyasztják. Teljes értékű, egészséges táplálék, mivel a búza korpáját és csíráját is tartalmazza! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: durumbúza
Elkészítése: kétszeres mennyiségű vízben 15 percig kell főzni, de lehet egyszerűen leforrázni is.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Származási hely: Törökország
Milyen diétába illeszthető? Vegán és vegetáriánus
Allergének a termékben: glutén
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1463 kJ / 350 kcal |
| Zsír | 1,5 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 69,8 g |
| -amelyből cukrok | 2 g |
| Fehérje | 12,5 g |
| Rost | 3,5 g |
| Só | 0,02 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
795 Ft
