DeBron Cukormentes Cola ízű gumicukor 100g
Ár:
799 Ft
| Kóla ízesítésű gumicukor, amely cukor-, glutén- és zselatin mentes, így legtöbb társával ellentétben nem károsítja a fogakat. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
DeBron ’’cola-gums’’ cukormentes gumicukor
A termék cukormentes, gluténmentes, természetes színezékkel van színezve, mogyorómentes, dió mentes, tejmentes, laktózmentes, zselatin mentes, kíméli a fogakat.
Összetevők: édesítőszerek: maltitol ,módosított keményítő, savasító: E270,E330, aromák, színezékek:E150. fényező anyagok: növényi olaj, méhviasz.
Nettó tömeg: 100g.
Fontos! Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet.
| Tápérték | 100g-termékben |
| Energia | 970kJ/232kcal |
| Fehérje | 0g |
| Szénhidrátok | 86,9g |
| Zsír | 0,02g |
