De Cecco Penne Rigate N41 500 g
Ár:
838 Ft
|
A Penne Rigate kiválóan alkalmas sütőben sült tészták vagy tésztaételek készítésére, amelyeket sertés- vagy marhahúsból készült hússzószokkal tálalnak. Ez a tészta egyformán jó növényi alapú szószokhoz, de sokoldalúsága miatt általában minden mediterrán hagyományból származó recepthez, mint például a klasszikus fűszerezéshez paradicsommal, bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és egy megszórt parmezánnal. Klasszikus kombinációja Arrabbiata szósszal. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: durumbúzadara.
A termék nyomokban szóját tartalmazhat!
Tápértékek 100 grammonként:
| Energia: | 1490 kJ / 351 kcal |
| Zsírok: | 1,5 g |
| ebből telített zsírsavak: | 0,3 g |
| Szénhidrátok: | 69 g |
| ebből cukrok: | 3,4 g |
| Fehérjék: | 14 g |
| Só: | 0,025 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
875 Ft
