De Cecco Fettuccine 500 g
Ár:
838 Ft
|
A fettucine a hosszú, lapos tésztafélék családjába tartozik. Nem könnyű megállapítani, honnan származik ez a tésztafajta, amely Olaszország-szerte népszerű, bár különböző helyi elnevezésekkel. A fettucine valószínűleg Lazióból származik, ahol a regionális főzés büszkesége. A Fettuccine nagyon sokoldalú, ezért különféle szószokhoz alkalmas. Főleg paradicsomos és húsos ragús tésztaételekhez ajánljuk. Kiválóan alkalmasak halalapú szószok, különösen kagylófélék készítésére is |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:durumbúzaliszt,friss pasztőrözöz TOJÁS (23,87%)
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1555kJ/367kcal |
| Zsír/telitett zsírok | 4,2g/1,3g |
| Szénhidrát,amelyből cukor | 66/2,4g |
| Rost | 2,8g |
| Fehérje | 15g |
| Só | 0,13g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
875 Ft
