De Cecco Farfalle Tricolore 500 g
|
A Farfalle jellegzetes csokornyakkendő formájú, középen szűk fodrokkal. A Farfalle-hez ajánlott fűszerek könnyű szószok: vajból készült szószok borsóval és sonkával; Lazacból és tejszínből készült finom ízű fehér szószok; enyhe, lágy sajtokból készült szószok egy csipetnyi sáfránnyal vagy curryvel. Ez a tészta kiválóan ízletes, színes, ötletes tésztasaláták elkészítéséhez is. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
100% durumbúza búzadara tészta paradicsommal és spenóttal.
Összetevők: : Durumbúza búzadara, ivó víz, sűrített paradicsompüré 4,3%, spenót 3,3%,só.
Az allergének félkövérrel vannak jelölve.
Nyomokban tojást, szóját és mustárt tartalmazhat.
Tápértékek 100 grammonként:
| Energia: | 1498 kJ / 353 kcal |
| Zsírok: | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak: | 0,3 g |
| Szénhidrátok: | 68 g |
| ebből cukrok: | 4,4 g |
| Fehérjék: | 14 g |
| Só: | 0,025 g |
Az EU-ban készült.
