De Cecco Extra Szűz Olívaolaj 500 g
Ár:
4.422 Ft
| Extra szűz olívaolaj. Csak az EU-ból származó olívákból kinyert olívaolaj. Hideg sajtolással készült. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
- Az EU-ban termesztett olajbogyóból.
Tápérték 100 ml-re:
| Energia: | 3389 kJ / 824 kcal |
| Zsírok: | 91,6 g |
| ebből telített zsírsavak: | 14 g |
| Szénhidrátok: | 0 g |
| ebből cukrok: | 0 g |
| Fehérjék: | 0 g |
| Só: | 0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
875 Ft
