Cornito gluténmentes tészta szarvacska 200 g
|
Gluténmentes, szójamentes, tojásmentes, laktózmentes, tejmentes, búzamentes, rizsmentes termék. A Cornito száraztészta kiváló minősége a receptúrának, és a kiváló olasz gépeknek köszönhető. A tészta íze közelít a durumtészta ízéhez, tehát élvezetes, színe a kukorica alpanyagnak köszönhetően szép sárga, és az állagát főzés után is kiválóan megtartja. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricaliszt, kukoricakeményítő, burgonyapehely, dextróz(szőlőcukor).
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia | 1452 kJ / 344 Kcal |
| Zsír | 1,6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 77 g |
| - ebből cukrok | 3,4 g |
| Fehérje | 4 g |
| Só | 0,19 g |
| Rost | 2,9 |
Elkészítési javaslat: Tegyük a tésztát forrásban levő, kb tízszeres mennyiségű, enyhén sós vízbe. Az újraforrástól számítva, óvatosan keverve a tészta vastagságától függően 5-10 percig főzzük.
