Cornito gluténmentes tallér fokhagymás 100 g
Ár:
539 Ft
| Cornito gluténmentes tallér fokhagymás ízesítéssel. A tallér nemcsak gluténmentes, hanem tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, lupinmentes. A termék részletes összetevőit és tápértékét megtalálja a "Leírás és paramétereknél" menüpontnál. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricakeményítő, margarin (növényi zsírok, növényi olaj, víz, étkezési só, emulgeálószerek: napraforgó-lecitin, zsírsavak mono- és digliceridjei, savanyítóanyag: citromsav, nátrium-citrát, aroma, színezőanyag: bétakarotin), kukoricaliszt, burgonyapehely, étkezési só, fokhagymapor.
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1761kJ/419kcal |
| Zsír | 8,6g |
| -amelyből telített zsírsavak | 3,35g |
| Szénhidrát | 83,4g |
| -amelyből cukrok | 2,49g |
| Fehérje | 1,5g |
| Só | 2,39g |
Tárolás: száraz, hűvös helyen tartandó!
Nettó tömeg: 100g
