Cornexi zabrudi macaron ízű, málnás töltelékkel töltött zabrúd jogurtos tejbevonattal 30 g
Ár:
203 Ft
|
A zab kiváló energiaforrás. Ezért kedvelik a sportólók, kisgyermekes anyukák és az egészségtudatos fogyasztók. Hűtést nem igényel, ezért bárhová magaddal viheted. A lágy és krémes Zabrudi gyümölcsös verziói tejmentesek, csak nyomokban tartalmazhatnak tejterméket. A magas rosttartalma miatt hosszabb ideig telítettségérzést okoz, így támogathatja a diétát is. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
| Zabpehely | 32 % |
| joghurtos bevonómassza | 17 % |
| Cukor | |
| növényi zsír | |
| Pálma | |
| Pálmamag | |
| Shea | |
| Édes tejsavópor | |
| joghurt por | 2 % |
| Étkezési sav | |
| E330 - Citromsav | |
| Emulgeálószer | |
| E322 - Lecitinek | |
| Aroma | |
| glükózszirup | |
| Málnás töltelék | 14 % |
| Cukor | |
| glükóz-fruktózszörp | |
| Almapüré | |
| Málnapüré | 12 % |
| Összes megjelenítése |
Tápérték: 100g
| Energia | 1689 kJ/403 kCal |
| Zsír | 14 g |
| amelyből telített zsírsavak | 8.2 g |
| Szénhidrát | 59 g |
| amelyből cukor | 28 g |
| Fehérje | 6 g |
| Só | 0.14 g |
| Élelmi rost | 8.3 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Szójabab |
| Tej |
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Földimogyoró |
| Diófélék |
| Szezámmag |
Kérjük, hogy fogyasztás előtt minden esetben ellenőrizd az allergén összetevőket a termék csomagolásán.
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
203 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
203 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
199 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
179 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
175 Ft
