Cornexi Zabrudi Halloween Vanília - Marshmallow ízű zabrúd 30g
Ár:
203 Ft
|
A zab kiváló energiaforrás. Ezért kedvelik a sportólók, kisgyermekes anyukák és az egészségtudatos fogyasztók. Hűtést nem igényel, ezért bárhová magaddal viheted. A lágy és krémes Zabrudi gyümölcsös verziói tejmentesek, csak nyomokban tartalmazhatnak tejterméket. A magas rosttartalma miatt hosszabb ideig telítettségérzést okoz, így támogathatja a diétát is. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
| Zabpehely | 32 % |
| Kakaós bevonómassza tejsavóporral | 17 % |
| Cukor | |
| növényi zsír | |
| Pálma | |
| Pálmamag | |
| Shea | |
| Édes tejsavópor | 15.8 % |
| Zsírszegény kakaópor | 8 % |
| Emulgeálószer | |
| E322 - Lecitinek | |
| Étkezési só | |
| glükózszirup | |
| Vaníliaízű töltelék | 14 % |
| Ivóvíz | |
| Cukor | |
| glükóz-fruktózszörp | |
| Módosított keményítő | |
| színezékek | |
| E516 - Kalcium-szulfát | |
| Összes megjelenítése |
Tápérték: 100g
| Energia | 1689 kJ/403 kCal |
| Zsír | 15 g |
| amelyből telített zsírsavak | 8.6 g |
| Szénhidrát | 57 g |
| amelyből cukor | 24 g |
| Fehérje | 5.8 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 8.3 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Szójabab |
| Tej |
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Földimogyoró |
| Diófélék |
| Szezámmag |
Kérjük, hogy fogyasztás előtt minden esetben ellenőrizd az allergén összetevőket a termék csomagolásán.
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
203 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
203 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
199 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
179 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
175 Ft
