Cornexi zabrudi birsalmás 30g
| Birsalmás töltelékkel töltött zabrúd kakaós bevonóval. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: zabpehely 34%, kakaós bevonómassza 17% [cukor, teljes mértékben hidrogénezett növényi zsír (pálmamag), zsírszegény kakaópor 15%, emulgeálószerek: lecitinek, poliglicerin-poliricinoleát; aroma], glükózszirup, birsalmás töltelék 14% [glükózfruktózszörp, birsalma püré, cukor, zselésítőanyag: pektinek; savanyúságot szabályozó anyag: almasav; aromák, tartósítószer: kálium-szorbát), fruktóz-glükózszörp, növényi zsír (pálma), zabpehelyliszt, nedvesítőszer: glicerin; maltodextrin, emulgeálószer: lecitinek (szója); aroma, étkezési só, tartósítószer: kálium-szorbát; étkezési sav: citromsav.
Fontos! Nyomokban földimogyorót, dióféléket, szezámmagot és tejet tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1823 kJ / 434 kcal |
| Zsír | 15 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 8,7 g |
| Szénhidrát | 65 g |
| - amelyből cukrok | 27 g |
| Rost | 6,1 g |
| Fehérje | 6,4 g |
| Só | 0,13 g |
