Cornexi Zabrudi Almás-Fahéjas töltelékkel töltött zabrúd kakaós bevonattal 30g
Ár:
175 Ft
| Almás-fahéjas töltelékkel töltött zabrúd kakaós bevonattal, lágy, krémes hűtést nem igényel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: zabpehely 34%, kakaós bevonómassza 17% [cukor, részben hidrogénezett növényi zsír (pálmamag), zsírszegény kakaópor 15%, emulgeálószerek: lecitinek és poliglicerin-poliricinoleát; aroma], glükózszirup, almás töltelék 14% [alma püré*, almalé koncentrátum, cukor, étkezési sav: citromsav], fruktóz-glükózszörp, növényi zsír (pálma), zabpehelyliszt, nedvesítőszer: glicerin; maltodextrin, emulgeálószer: lecitnek (szója); aromák, őrölt fahéj 0,2%, étkezési só, étkezési sav: citromsav.
Fontos! Nyomokban földimogyorót, dióféléket, szezámmagot és tejből készült terméket tartalmazhat!
| Súly | 30g |
| Átlagos tápértékek adatok | 100 g termékben |
| Energia | 1732 kJ / 412 kcal |
| Zsír | 14 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 8,7 g |
| Szénhidrát | 64 g |
| - amelyből cukrok | 26 g |
| Rost | 4,7 g |
| Fehérje | 5,2 g |
| Só | 0,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
175 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
175 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
175 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
179 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
203 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
203 Ft
