Cornexi gabonagolyó teljes kiőrlésű gabonával mézes maci 250g
Ár:
690 Ft
| Élelmi rostban gazdag Cornexi mézes maci gabonapehely teljes kiőrlésű gabonából. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: teljes kiőrlésű gabonaőrlemények 45% (búzadara, zabpehelyliszt, rizsdara), cukor, kukoricadara, búzakorpa, virágméz 6,5%, hajdinaliszt, étkezési só, árpamaláta kivonat, növényi zsír (pálma), aromák, emulgeálószer: lecitinek (szója).
Nyomokban földimogyorót, dióféléket, szezámmagot és tejet tartalmazhat!
Tárolás: Száraz, hűvös helyen, napfénytől védve.
Kiszerelés: 250g
| Átlagos tápérték adatok | 100g termékben |
| Energiatartalom | 110 Kcal |
| Zsír | 0,7 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 22 g |
| - ebből cukrok | 9 g |
| Fehérje | 2,2 g |
| Só | 0,23 g |
| Rost | 3 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
559 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
259 Ft
