Borges Extra Szűz Olívaolaj üveges 500 ml
Ár:
2.699 Ft
|
A Borges extra szűz olívaolaj a mediterrán nap által érlelt, kiváló minőségű olívabogyóból készült, megőrizve annak eredeti ízét és aromáját. Tökéletes választás saláták, mártások és egyéb hideg ételek ízesítéséhez. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A legkiválóbb minőségű, közvetlenül olívabogyóból, kizárólag mechanikus módszerekkel kinyert olívaolaj.
Átlagos tápérték 100 g termékben:
| Energiatartalom | 3700 kJ / 900 kcal |
| Zsír | 100 g |
| ebből telített zsírsav | 16 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - ebből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
875 Ft
