Bombus Protein kakaóbab 50 g
Ár:
545 Ft
|
Ez a kakós protein szelet bőséges fehérjeforrást biztosít az egészséges életmódot folytatók számára. Egy csupakakaó szelet cukormentesen, rizsfehérje hozzáadásával, sportolóknak, és mindenkinek, aki szereti. Gluténmentes, vegán, hozzáadott cukrot és tartósítószert nem tartalmaz. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
datolya 60%, rizsfehérje 22%, kakaóbab darabok 9%, kakaó 9%. Nyomokban csonthéjat, diót, mogyorót, szezámmagot tartalmazhat.
Tápérték információ / 100g
| Energia | 1317/315 kj/kcal |
| Zsír (g) | 5,8 g |
| - ebből telített zsírsavak (g) | 3,4 g |
| Szénhidrát (g) | 48,6 g |
| - ebből cukor (g) | 35,9 g |
| Rost (g) | 20,7 g |
| Fehérje (g) | 20,8 g |
| Só (g) | 0,12 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
