Bombus Őszibarackos gumicukorka 35g
Ár:
590 Ft
|
Elevenítsd fel gyerekkorod legemlékezetesebb pillanatait a Bombus őszibarackos gumicukorkáival. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Őszibarack ízű vegán gumicukorka amely nem tartalmaz hozzáadott cukorot.
Összetevők: 97% gyümölcslevek és pürék (sűrített almalé, sűtített almapüré, sűrített őszibarackpüré 3% sűrített őszibaracklé 1%) zselésítő anyag: pektin, sűrített citromlé, citrusrost, természetes aroma.
Kiszerelés: 35g
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1454Kj/343Kcal |
| Zsír | 1,6g |
| Ebből telített zsírsav | 0,7g |
| Szénhidrát | 75g |
| Ebből cukor | 71g |
| Rost | 5,7g |
| Fehérje | 0,8g |
| Só | <0,14g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
558 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
471 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
471 Ft
