Bombus Oat BIO E. zabkása alma és fahéj 65 g
Ár:
510 Ft
| A Bombus zabkása kizárólag természetes alapanyagokból készült. Kezd ezzel a finom zabkásával a napod. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Zabpehely 41%, datolya 41%, almarost 15,7%, fahéj 2%, természetes alma aroma 0,3%. Nyomokban csonthéjat, diófélét és földimogyorót tartalmazhat.Tápérték információ / 100g
| Energia | 1105/264 kj/kcal |
| Zsír (g) | 3,6 g |
| - ebből telített zsírsavak (g) | 0,6 g |
| Szénhidrát (g) | 41,7 g |
| - ebből cukor (g) | 29,6 g |
| Rost (g) | 17,4 g |
| Fehérje (g) | 7,4 g |
| Só (g) | 0,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
510 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
510 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
558 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
483 Ft
