Bombus Epres gumicukorka 35g
Ár:
590 Ft
| Elevenítsd fel gyerekkorod legemlékezetesebb pillanatait a Bombus epres gumicukorkáival. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Eper ízű vegán gumicukorka, amely nem tartalmaz hozzáadott cukorot.
Összetevők: 97% gyümölcs (almalé sűrítmény, sűrített almapüré, eperpüré 4%, sűrített meggylé, sűrített eperlé 1,5%), zselésítő anyag: pektin, citrusrost, természetes aroma, sűrített lila sárgarépa.
Kiszerelés: 35g
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1490 kJ/ 352 kcal |
| Zsír | 2 g |
| - ebből telített zsírsav | 0,7 g |
| Szénhidrát | 75 g |
| Ebből cukor | 71 g |
| Fehérje | 1 g |
| Só | <0,1 g |
| Rost | 7,6 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
586 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
558 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
471 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
471 Ft
