Bombus Datolya szirup 300 g
Ár:
1.370 Ft
|
Próbáld meg a fehér cukrot datolyasziruppal helyettesíteni. Ez egy egészséges, természetes alternatív édesítőszer, amely túlérett datolyából és vízből készül, jellegzetes ízű, állagában és színében a mézhez hasonlít. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetétel: Datolya 100 %.
|
|
|---|---|
| Energiatartalom: | 1 371 kJ / 324 kcal |
| Zsír: | 0,1 g |
| ebből telített zsírsavak: | 0 g |
| Szénhidrátok: | 75 g |
| ebből cukrok: | 62 g |
| Rost: | 7,8 g |
| Fehérjék: | 2 g |
| Só: | 0,11 g |
