Bombus BIO Energy fekete ribizli és kókusz 50 g
Ár:
558 Ft
| A Bombus egészséges nyers energia szeletek hőkezelés nélkül, kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Nem tartalmaznak hozzáadott cukrot, tartósítószereket. Segítenek visszaállítani a szervezet egyensúlyát vitaminokkal, ásványi anyagokkal és rostokkal. Mindezek mellett nagyon finomak és egyedi ízeik vannak. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Datolya 70,7%, kókusz 26%, feketeribizlilé 2,5%, citromlé 0,5%, 0,3% ribizliaroma.Tápérték információ / 100g
| Energia | 1638/392 kj/kcal |
| Zsír (g) | 17,2 g |
| - ebből telített zsírsavak (g) | 14,8 g |
| Szénhidrát (g) | 51 g |
| - ebből cukor (g) | 48 g |
| Rost (g) | 10 g |
| Fehérje (g) | 3,6 g |
| Só (g) | 0,3 g |
Táplálkozás & Diéta
Gluténmentes I Hozzáadott cukrot nem tartalmazI VegánI
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
471 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
471 Ft
