BioTechUSA Zabszelet ÁFONYA OAT 70g ZERO
| Áfonyás zabszelet hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kiknek ajánljuk?
- Azoknak, akik egy hozzáadott cukor nélküli zabszeletet keresnek
- Akik mesterséges édesítőszer nélkül készült szeletet keresnek
- Jó választás lehet azonnali energiára vágyóknak
- Akik a zabot nem csak kásaként szeretik
Hogyan kell fogyasztani?
Jó választás edzés előtt vagy tízóraira/uzsonnára, de fogyaszthatod kedved szerint a nap folyamán bármikor, amikor csak megkívánod!
Összetevők: Zabpehely (glutén) (45%), növényi olajok [nem hidrogénezett olajok (pálma, repce)], cikória rost, szultána mazsola (szultána mazsola, napraforgó olaj), tökmag, datolya, nedvesítőszer (glicerol), fagyasztva szárított áfonya (1%), fagyasztva szárított málna, természetes aroma. Gluténtartalmú gabonaféléket, földimogyorót, dióféléket és szezámmagot tartalmazó élelmiszereket is gyártó üzemben készült.
Tárolás: Tárolja hűvös, száraz és közvetlen napsugárzástól védett helyen.
| Tápérték adatok | 70 g |
| Energia | 1134 kJ/272 kcal |
| Zsír | 14 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 4,4 g |
| Szénhidrát | 25 g |
| - amelyből cukrok | 6,2 g |
| Rost | 15 g |
| Fehérje | 4,7 g |
| Só | 0,014 g |
