BioTechUSA L-Carnitine Ampulla 3000mg 25ml narancs
| Extra magas dózisú folyékony L-karnitin egyadagos ampullákban. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Az L-Carnitine 3000 felturbózott folyékony L-karnitin tartalmú kiegészítő, amely adagonként 3000 mg L-karnitint juttat a szervezetbe. Kimondottan profi sportolók számára készült erőnléti céljaik eléréséhez. Az L-Carnitine 3000 az összes többi BioTech USA termékhez hasonlóan 100%-ban biztonságos, gondosan kiválasztott összetevőket tartalmaz.
100%-ban gluténmentes termék!
Felhasználási javaslat: fogyassz egy adag L-Carnitine 3000-et naponta egyszer, 20 perccel edzés vagy egyéb testmozgás előtt.
Kiszerelés: folyadék, 25 ml (1 adag)
Összetevők: ivóvíz, L-karnitin 12%, étkezési sav (citromsav), tartósítószer (szorbinsav), édesítőszerek (aceszulfám K, szukralóz), aroma, színezékek (tartrazin, Sunset Yellow FCF)*.
Ízesítés: narancs
Tárolás: 5°C és 30°C közötti hőmérsékleten, 70% relatív páratartalom alatti, közvetlen hőtől, napfénytől és nedvességtől védett helyen tárolandó!
| Ízesítés | narancs |
| Átlagos tápérték | 1 adag (1 ampulla - 25 ml) |
| Energiatartalom | 220 kJ/ 52 kcal |
| Szénhidrát | 0 g |
| Zsír | 0 g |
| Fehérje | 12 g |
| L-carnitine base | (folyadék állagú L-karnitin):12000 mg |
