BioTechUSA 100% Pure Whey Tejsavó fehérjepor 1000g Meggyes joghurt
| Meggyes-joghurtos ízesítésű tejsavófehérje-komplex bromelain enzimmel, aminosavakkal, hozzáadott cukor nélkül, pálmaolaj-mentesen, édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
BioTechUSA 100% Pure Whey megújult formulával, immár hozzáadott cukor nélkül kapható, továbbá bromelain enzimet is adtunk hozzá. A bromelain hozzájárul a fehérjék hatékonyabb lebontásához. Az új jellemzők mellett a termék továbbra is glutén- és pálmaolajmentes.
Hatóanyag: 1 adagban (28 g):
- 21 g fehérje
Felhasználási javaslat: Keverjen el keverőpalackban 1 adag (28 g = 2 púpozott evőkanál) port 250 ml vízzel. Edzésnapokon fogyasszon 1 adagot edzést követően 45 percen belül és 1 adagot étkezések között. Pihenőnapokon fogyasszon 1 adagot reggel és 1 adagot este.
Ízesítés: meggyes-joghurt
Kiszerelés: 1000 g (azaz 35 adag)
Tárolás: Tárolja szorosan lezárva, hűvös, száraz helyen.
| Súly | 1000g |
| Ízesítés | meggyes-joghurt |
| Cukortartalom | hozzáadott cukrot nem tartalmaz |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték adatok | 100 g |
| Energia | 1625 kJ/384 kcal |
| Zsír | 6,4 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 2,1 g |
| Szénhidrát | 5,2 g |
| -amelyből cukrok | 3,8 g |
| Fehérje | 76 g |
| Só | 0,90 g |
