BioTechUSA 100% Pure Whey Tejsavó fehérjepor 28g Banán
| Banán ízesítésű tejsavófehérje-komplex bromelain enzimmel, aminosavakkal, hozzáadott cukor nélkül, pálmaolaj-mentesen, édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
BioTechUSA 100% Pure Whey megújult formulával, immár hozzáadott cukor nélkül kapható, továbbá bromelain enzimet is adtunk hozzá. A bromelain hozzájárul a fehérjék hatékonyabb lebontásához. Az új jellemzők mellett a termék továbbra is glutén- és pálmaolajmentes.
Hatóanyag: 1 adagban (28 g):
- 21 g fehérje
Felhasználási javaslat: Keverjen el keverőpalackban 1 adag (28 g = 2 púpozott evőkanál) port 250 ml vízzel. Edzésnapokon fogyasszon 1 adagot edzést követően 45 percen belül és 1 adagot étkezések között. Pihenőnapokon fogyasszon 1 adagot reggel és 1 adagot este.
Ízesítés: banán
Kiszerelés: 28 g (azaz 1 adag)
Tárolás: Tárolja szorosan lezárva, hűvös, száraz helyen.
| Súly | 28g |
| Ízesítés | banán |
| Cukortartalom | hozzáadott cukrot nem tartalmaz |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték adatok | 28 g |
| Energia | 455 kJ/108 kcal |
| Zsír | 1,8 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0,6 g |
| Szénhidrát | 1,4 g |
| -amelyből cukrok | 1,1 g |
| Fehérje | 21 g |
| Só | 0,25 g |
