Biorganik Bio Rizsszirup 365g
Ár:
1.730 Ft
| Rizslisztből készült méz és cukorpótló édesítőszer. Felhasználása: keksz, müzli, édesítés, szószok, joghurtok, fagylaltok, szörpök, italok. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kiszerelés: 365g
Összetevők: rizsliszt*, víz
*= Ellenőrzött Ökológiai Gazdálkodásból HU-ÖKO-01
Ellenőrizte: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft.
Tápanyagtartalom (100 g-ban):
| Energiaérték: | 1300 kJ / 311 kcal |
| Zsír: | 0,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 0,1 g |
| Szénhidrát: | 77 g |
| - amelyből cukor: | 53,5 g |
| Fehérje: | 0,5 g |
| Só: | 0,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
939 Ft
