Biorganik Bio pufasztott amaránt 100g
Ár:
790 Ft
|
Az amaránt kitűnő vas, kalcium, magnézium és cink valamint egyéb mikroelem forrás. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Nemcsak a gabonák, de valamennyi fontos növényi táplálékunkat figyelembe véve az amaránt vastartalma kiemelkedő mind mennyiségét, mind biológiai hasznosulását tekintve.
| Tápanyagtartalom (100 g-ban) | |
| Energiaérték | 1678 kJ / 398 kcal |
| Zsír | 8,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,5 g |
| Szénhidrát | 62 g |
| - amelyből cukor | 1,5 g |
| Rost | 6,3 g |
| Fehérje | 14,6 g |
| Só | 0,05 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
649 Ft
