Biopont Bio Gluténmentes Sóspálcika 45g
| Te ismersz bárkit is, aki nem szereti a ropit? Mi sem! Éppen ezért készült a gluténmentes változat, hogy a gluténérzékenységgel küzdőknek se kelljen lemondaniuk erről az isteni csemegéről! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kóstold meg új, frissen roppanó gluténmentes ropinkat, de vigyázz, mert ha nem figyelsz egy szál sem marad belőle!
Alapja rizs-, kukorica- és kölesliszt kombinációja. A legkiválóbb minőségű gluténmentes összetevőkkel dolgozunk, hogy a legszigorúbb diétára kényszerülők számára is létre tudjunk hozni valami igazán ízleteset!
A rizsliszt foszfort, vasat, magnéziumot hasznos szénhidrátokat, rostokat, B1 és B2 vitaminokat, esszenciális aminosavakat és fehérjéket tartalmaz.
A kukoricalisztben jelentős mennyiségben van fehérje, B-, C-, E-vitamin, magnézium, réz, cink, vas, kálium, illetve kalcium is.
A kölesliszt nagy mennyiségű kovasavat tartalmaz, továbbá fluor, kén, foszfor, vas, magnézium, kálium és cink megtalálható benne.
Összetevők: keményítő* (kukorica*, burgonya*), ivóvíz, liszt* (rizs*, kukorica*, köles*), rizsszirup*, napraforgóolaj*, tengeri só 2,2%, nádcukor*, utifűmaghéj*, bambuszrost, emulgeálószer (napraforgólecitin*), sűrítőanyag (xantán), szárított élesztő, térfogatnövelő szerek (nátrium-hidrogén-karbonát, ammónium-hidrogén-karbonát), antioxidáns (rozmaring kivonat*), fényezőanyag (nátrium-hidroxid)
Allergénfigyelmeztetés: allergénmentes.
Tárolás: száraz és hűvös helyen tárolandó!
| Súly | 45g |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték | 100 grammban |
| Energia 1.574 kJ / 373.0 kcal | |
| Zsír | 8.9 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0.9 g |
| Szénhidrát | 70 g |
| - amelyből cukrok | 6.6 g |
| Só | 2.45 g |
| Fehérje | 1.8 g |
