Biomenü Lucerna por 125 g
| Magas tápanyag- és klorofill tartalom - Erősen lúgosító hatású, magas rosttartalmú gyógynövény, bizonyos keringési problémák, alacsony energiaszint és emésztési zavarok tüneteinek kezelésében lehet hatékony. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A lucernapor vesebetegségek, húgyhólyag- és prosztata-panaszok tüneteinek kezelésében, valamint a vizelet áramlásának növelésében lehet segítségünkre. Magas koleszterinszint, asztma, osteoarthritis, rheumatoid arthritis, cukorbetegség, gyomorfekély esetén is hatékony lehet.
A-, C-, E- és K4-vitaminok és ásványi anyagok, kalcium, kálium, foszfor és vas beviteli forrásként kiváló étrendkiegészítő lehet. Tartalmaz: szerves kalcium, magnézium, kálium, foszfor, vas, cink, réz, szelén, szilícium, jód, béta-karotin, L-borostyánkősav, amely fékezi szervezetünk öregedését. Gazdag vitaminokban is: B1-, B2-, B6-, B17-, C-, D-, E-, K- és U-vitamin. Klorofillban gazdag.
Összetevők: 100% bio lucerna (medicago sativa - alfalfa) por.
Adagolás: ízlés szerint, ételekbe, italokba keverve fogyasztható, vagy 25%-os alkohollal gyógynövénykivonat is készíthető belőle.
Kiszerelés: 125 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen, napfénytől elzárva.
| Tápérték | 100 g készítményben |
| Energia | 1465 kJ/350 kcal |
| Zsír | 2,18 g |
| – amelyből egyszeresen telítetlen zsírsav | 1,10 g |
| – amelyből többszörösen telítetlen zsírsav | 0,47 g |
| – amelyből transzzsír | <0,1 g |
| Szénhidrát | 63,88 g |
| – amelyből cukor | 2,68 g |
| Rost | 48,46 g |
| Só | 75 mg |
