Biomenü Karob por 125 g
| Szent János kenyere - 100% organikus karobpor kiváló és egészséges választás a kakaó helyettesítésére. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A szentjánoskenyérfa terméséből készített karobpor kiválóan alkalmas a kakaó helyettesítésére.
Édeskés, kakaóhoz hasonló ízű, szerves sókban gazdag bioélelmiszer. A kakaóval szemben nem tartalmaz izgatószereket (koffeint és teobromint), ezért gyermekek és felnőttek is nyugodtan fogyaszthatják. A karobporból készített élelmiszereket fogyaszthatják a kakaóra, tejcukorra és a lisztre érzékenyek és asztmások is.
Gazdag élelmi rostban, ásványi anyagokban, szerves sókban és vitaminokban is, ezért fogyasztása kifejezetten egészséges. Nem allergizál.
Ízletes önteteteket, italokat és süteményeket készíthetünk belőle.
Összetevők: 100% bio karob por.
Adagolás: ízlés szerint. Italokba keverve vagy sütéshez, főzéshez
Kiszerelés: 125 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen, napfénytől elzárva.
| Tápérték | 100 g készítményben |
| Energia | 929 kJ/222 kcal |
| Zsír | 0,65 g |
| – amelyből telített zsírsav | 0,09 g |
| Szénhidrát | 49 g |
| – amelyből cukor | 40,5 g |
| Rost | 9 g |
| Fehérje | 4,6 g |
| Só | 0,09 g |
| Kalcium | 348 mg |
| Kálium | 827 mg |
| Vas | 2,9 mg |
| B-vitamin | 0,46 mg |
| B6-vitamin | 0,36 mg |
