Biomenü Guarana por 125 g
| Biominősítésű guarana magport tartalmazó készítmény: általános közérzetjavító, növelheti az energiaszintet, a testi és szellemi teljesítőképességet. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Az Amazonas régióban betakarított kúszónövény. A guarana héja vörös, míg a húsa fehér. Belsejében fekete magok találhatók. Ezek a magok sok tannint, fehérjét és keményítőt tartalmaznak. A guarana tele van antioxidánsokkal és nagy mennyiségű guaraninnal, amely a koffein természetes alternatívája. A guarana magokat óvatosan, kézzel távolítják el a gyümölcsből, a legmagasabb minőség elérése érdekében. Természetes vízzel tisztítják és szárítják. A szárított guarana magokat porrá őrlik, így megőrizve tápértékét.
Energizáló hatása a kávénál jóval hosszabb, akár 6-8 órán át élénkít. A guarana növeli az energiaszintet, hiszen a guaranintartalma magas. Javíthatja a testi és szellemi teljesítőképességet, fogyasztása sportolóknak és szellemi munkát végzőknek egyaránt ajánlható. Kiváló természetes ellenszere a másnaposságnak.
Összetevők: 100% bio guarana (paullinia cupana) mag.
Adagolás: 1 adag naponta (1g)
Kiszerelés: 60g
Tárolás: száraz, hűvös helyen, napfénytől elzárva.
| Tápérték | 100 g készítményben |
| Energia | 1278 kJ/305 kcal |
| Zsír | 2,8 g |
| – amelyből telített zsírsav | 0,6 g |
| – amelyből egyszeresen telítetlen zsírsav | 1,6 g |
| – amelyből többszörösen telítetlen zsírsav | 0,5 g |
| Szénhidrát | 37,3 g |
| – amelyből cukor | 2,8 g |
| Rost | 35,0 g |
| Fehérje | 15,3 g |
| Só | 0,0 g |
| Kalcium | 33,2 mg |
| Foszfor | 177 mg |
| Vas | 2,04 mg |
| Kálium | 516 mg |
