Biomenü Csipkebogyó por 125 g
| Biominősítésű csipkebogyóport tartalmazó készítmény, az egészség- és a szépség megőrzésének hagyományos segítője! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A csipkebogyót évszázadok óta használják a hagyományos és a népi orvoslásban.
A rózsák puha szirmaiktól kezdve a szúrós töviseikig a szépség és az egészség szimbólumai. A Rosaceae család Rosa nemzetségébe tartoznak. A rózsa egyik kevésbé ismert része a csipkebogyó, a rózsaszirmok által takart kerek, magokkal teli termés, a rózsa gyümölcse. A csipkebogyó általában vöröses-narancssárga, bár sárga és fekete fajták is léteznek. A csipkebogyó a tavaszi és nyári hónapokban történő virágzás elmúltával, a szirmok lehullása után fejlődik ki, általában ősz elején vagy közepén. A szezon első fagyát követően leszedett bogyók édesebbek.
Összetevők: 100% bio csipkebogyó (rosa canina) por.
Adagolás: ízlés szerint.
Kiszerelés: 125 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen, napfénytől elzárva.
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1140 kJ/272 kcal |
| Zsír | 5,0 g |
| – amelyből telített zsírsav | <0,5 g |
| – amelyből többszörösen telítetlen zsírsav | 3,7 g |
| – amelyből omega-3 zsírsav | 1,6 g |
| – amelyből omega-6 zsírsav | 2,1 g |
| Szénhidrát | 29 g |
| – amelyből cukor | 21 g |
| Rost | 45 g |
| Fehérje | 6,0 g |
| Só | 0,03 g |
