Bilbo FEHÉR méz, 230g
Ár:
1.870 Ft
|
A „bilbo” fehér mézet a Kelet-Bulgária lankás dombvidékein található különféle gyümölcsfákról és sokféle gyógynövényről gyűjtik. Nagyon világos szín és finom, selymes íz jellemzi. Késsel óvatosan átkeverve máris kenhetjük a kedvenc reggeli péksüteményünkre, vagy csorgathatjuk a smoothie italunkba. A nyers méz jellemzői:
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gyümölcsfákról és gyógynövényekről gyűjtött vegyes méz, nem pasztörizálva, nem leszűrve.
Tápanyag tartalom:
| Energia | 320 kCal / 1340 kj |
| Zsír | 0,0 g |
| - amiből telített zsír | 0,0 g |
| Szénhidrát | 80,0 g |
| - amiből cukor | 80,0 g |
| Fehérje | 1,67 g |
| Só | 0,0 g |
|
Termék specifikáció |
|
| Fruktóz és Glükóz tartalom | Nem kevesebb mint 60 % |
| Szacharóz-tartalom | Kevesebb mint 5 % |
| Páratartalom | Nem több mint 20 % |
| Szabad savak | Nem több mint 50 meq / 1000g |
| Diasztáz aktivitás | Nem kevesebb mint 8 (Schade skálán) |
| HMF: Hidroxi-metil-furfurol | Nem több mint 40 mg / kg |
| Antibiotikum | Nincsenek jelen |
| Szulfonamidok | Nincsenek jelen |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.290 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.371 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.471 Ft
