Apenta +Immuno Fehér barack 0.75l
Ár:
390 Ft
|
Frissítsd fel magad a fehér barack kellemes ízével! D-vitaminnal, valamint C- és B-vitaminokkal felturbózott üdítőnkkel biztos nem lősz mellé, ha valami igazán új ízélményre vágysz! A termék fogyasztása nem helyettesítheti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet, valamint az egészséges életmódot. A kedvező hatás legalább 100 ml termék fogyasztásával érhető el. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Átlagos tápérték | 100 ml termékben |
|---|---|
| Energia | 122 kJ / 29 kcal |
| Zsír | 0 g |
|
amelyből telített zsírsavak |
0 g |
| Szénhidrát | 7,0 g |
|
amelyből cukrok |
7,0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| C-vitamin | 12 mg (15%*) |
| Niacin (B3-vitamin) | 2,4 mg (15%*) |
| B6-vitamin | 0,21 mg (15%*) |
| Tiamin (B1-vitamin) | 0,165 mg (15%*) |
| D-vitamin | 0,375 µg (7,5%*) |
* NRV: a felnőttek számára ajánlott napi táplálkozási beviteli referenciaérték %-a.
